KONST / Litografier / Färglitografi 14413564
nr 1441 3564
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 24/240, daterad 92. Färglitografi, bildmått: 40x62cm, yttermått inklusive ram: 58x78cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:38:52
10/1 20:28:48
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman